-59%

Informácie

Hmotnosť 0.425000 kg
Autor

Žáner

EAN

9788022206488

Preklad

Formát

147x222mm

Väzba

pevná väzba s prebalom

Počet strán

232

Dátum vydania

01.01.2013

Rázcestia

(25718)

William Paul Young rozpráva príbeh postupnej premeny človeka, ktorý sa uprostred múk vlastného bytia ocitol niekde medzi nebom a zemou.

Dnes už svetoznámy autor upútal pozornosť sveta svojím novým pohľadom na kresťanstvo v knihe Chatrč. Jeho novátorstvo spočíva najmä v tom, že sa odvážil zobraziť Ježiša ako literárnu postavu a vrátiť sa ku koreňom kresťanskej viery. Po troch rokoch prichádza s novým bestsellerom Rázcestia, ktorý zobrazuje dnešnú schizofrenickú dobu naplnenú honbou za mastnými ziskami. Autor nás popritom v príbehu zavedie do súkromného sveta Tonyho Spencera s takým neuveriteľným citom, aký sa zrodí len po vlastnej bolestnej skúsenosti.

Tony je bystrý a bohatý podnikateľ, ktorý zruinoval toľko priateľských a rodinných vzťahov, až sám začína trpieť paranojou. Zabarikádovaný vo svojom súkromnom úkryte zisťuje, že okrem mŕtvych rodičov a Ježiša mu nezostal jediný blízky človek. Po nečakanej mozgovej príhode upadne do kómy a leží v nemocnici na jednotke intenzívnej starostlivosti. Po „prebudení“ zistí, že sa nachádza surrealistickom svete, kde „živá “ krajina odzrkadľuje dimenzie jeho pozemského života (od krásnych až po skazené). Práve tu stretne ľudí, o ktorých predpokladá, že sú len obrazmi jeho podvedomia, no riadi sa ich radami v nádeji, že by ho mohli doviesť k pravde či azda k vyslobodeniu. Toto dobrodružstvo Tonyho pohltí a ukáže mu, ako v skutočnosti vyzerá jeho život, je schopný doslova „vidieť“ očami iných a zažívať s nimi to, čo práve prežívajú. „Nevidí“ však dôsledky utajovania pravého vlastného „ja“, skrýva zranenia, ktoré mu spôsobil život, a to bráni procesu uzdravenia a dôvere. Dovedie nečakaná súhra okolností Anthonyho k tomu, aby prehodnotil svoj život a aby si uvedomil, že postavil dom z kariet na otrávenej pôde zlomeného srdca? Bude mať odvahu urobiť zásadné rozhodnutie, aby odčinil veľkú nespravodlivosť, ktorú spôsobil predtým, než upadol do kómy?

-59%4.90 

Vypredané

Rázcestia

-59%4.90 

Out of stock
Hmotnosť 0.425000 kg
Autor

Žáner

EAN

9788022206488

Preklad

Formát

147x222mm

Väzba

pevná väzba s prebalom

Počet strán

232

Dátum vydania

01.01.2013

Mohlo by sa Vám páčiť: