Nepodľahnite alzheimeru

Znížená cena 9,90 € Bežná cena 17,90 €
Zľava 45%
Skladom
SKU
9788022209236

Prvý program s cieľom zabrániť kognitívnemu úpadku a zvrátiť ho Alzheimer je jediná z desiatich najčastejších príčin úmrtia, na ktorú neexistuje účinná liečba.

Dale E. Bredesen je medzinárodne uznávaný odborník v ochoreniach, ku ktorým patrí aj Alzheimerova choroba. Každý má z nej strach, keďže patrí medzi nevyliečiteľné choroby. Doktor Bredesen sa 30 rokov venoval intenzívnemu výskumu a dokázal, že tejto chorobe sa dá predchádzať a dokonca ju možno aj liečiť.

Na príčine nie sú len naše gény, rozhodujúci je aj spôsob nášho života. Prekonané neznáme infekcie, dlhoročná nezdravá životospráva alebo kontakt s jedovatými látkami môžu byť spúšťače tejto choroby. Bredesen nás poúča, ako môžeme spoznať príznaky alzheimera a preventívne mu predchádzať. Radí, čo podniknúť, keď sa objavia prvé náznaky alzheimera a aj ako sa zachovať pri pokročilom štádiu choroby.

Táto kniha predstavuje zlomový bod v prístupe k Alzheimerovej chorobe. Prvý raz majú pacienti a rodiny zasiahnuté týmto ochorením, ale aj ľudia, ktorým hrozí vážne riziko vzniku Alzheimerovej choroby, skutočnú nádej do budúcnosti. Táto kniha dáva nádej.

Viac informácií
Autor Bredesen Dale E.
Žáner jedno / zdravie / životný štýl
EAN 9788022209236
Preklad Zuzana Močková Lorková
Formát 147x229mm
Väzba pevná väzba s prebalom
Počet strán 288
Dátum vydania 8. 6. 2018
Back to Top
Našli sme ďalšie produkty o ktoré by ste mohli mať záujem!