Matematické cítenie

Znížená cena 3,90 € Bežná cena 17,90 €
Zľava 78%
Vypredané
SKU
9788022208338

strong>Odhaľte potenciál študentov prostredníctvom kreatívnej matematiky, motivačného prístupu a inovatívneho spôsobu učenia.

Mnoho študentov sa matematiky bojí a nenávidí ju. Vychádzajú zo škôl a nechápu jej základné koncepty. Ako pomôcť deťom, aby si uvedomili, že majú nesmierny matematický potenciál? Ako majú učitelia vyučovať, aby priviedli túto myšlienku k životu?

Autorka knižky Jo Boalerová odhaľuje, ako môžu učitelia, rodičia aj ďalší ľudia, ktorých to zaujíma, vďaka metóde otvorenej mysle zmeniť názory a skúsenosti detí s matematikou. Vychádza pri tom z vlastného rozsiahleho výskumu a práce s tisíckami študentov. Knižka Matematické cítenie, obohatená o názorné ukážky, je dôležitou príručkou plnou informácií, techník a rôznych aktivít, vďaka ktorým majú študenti k matematike bližšie a viac si ju užívajú. Ukazuje, ako treba zmeniť celý systém vyučovania matematiky – od vnímania matematických úloh a kontroly práce študentov až po metódy motivácie a hodnotenia používané učiteľmi a rodičmi, aby študenti spoznali radosť z objavovania matematiky.

Viac informácií
Autor Boalerová Jo
Žáner veda a príroda
EAN 9788022208338
Preklad Pavol Briatka
Formát 188x223
Väzba brožovaná väzba
Počet strán 328
Dátum vydania 23. 11. 2016
Back to Top