Rázcestia - Zamyslenia na každý deň

Znížená cena 9,90 € Bežná cena 13,90 €
Zľava 29%
Skladom
SKU
9788022206853

Silný príbeh obsiahnutý v Rázcestiach inšpiroval a povzbudil čitateľov po celom svete. Teraz vám kniha RÁZCESTIA: ZAMYSLENIA ponúka príležitosť nanovo a jedinečným spôsobom stretnúť Tonyho a kráčať s ním za spásou.

365 zamyslení obsahuje cenné citáty z Rázcestí doplnené hlbokými a podnetnými modlitbami autora WM. PAULA YOUNGA, ktorý napísal aj fenomenálny bestseller Chatrč. Cieľom tejto knihy je vniesť inšpiráciu, povzbudenie a duchovnú posilu do každého dňa v roku.

Mnohé zamyslenia nútia k zhodnoteniu vlastného života, či pracovné úspechy a sláva, ktorú sme dosiahli, stáli za to. Či táto cena nebola privysoká? Autor sa zamýšľa nad životom Arthura Spencera a jeho bohatstvom, ktoré dosiahol iba vďaka svojmu egoizmu. Keď prechádza spustnutou krajinou, uvedomuje si, aký prázdny bol jeho život. A v protiklade k nemu stojí život postihnutého chlapca, ktorý sa vie radovať z každej maličkosti. Kniha nás aktívne nastaví na každý deň, aby sme sa vystríhali neprávostí voči našim najbližších a aj kolegom.

Viac informácií
Autor Young William Paul
Žáner viera a duchovnosť
EAN 9788022206853
Preklad Andrea Behulová-Rajtárová
Formát 127x178mm
Väzba pevná väzba s prebalom
Počet strán 384
Dátum vydania 1. 1. 2014
Back to Top