Švédske umenie smrteľne vážneho upratovania

Znížená cena 4,90 € Bežná cena 9,90 €
Zľava 51%
Skladom
SKU
9788022209175

Ako zbaviť seba a svoju rodinu života plného neporiadku

Keď rozmýšľame o tom, čo po sebe zanechať, už vtedy si dávame život do poriadku. Vo Švédsku majú tradíciu, ktorú pomenovali döständing – dať si do poriadku svoj život. Oddeliť podstatné od nepodstatného a na sklonku života porozmýšľať o tom, čo ponechať pre príbuzných a čo rozdať.

Margareta Magnussonová sa rozhodla pred odchodom urobiť si poriadok vo veciach, ktoré zhromažďovala po celý život, a o tomto umení nám rozpráva vo svojej útlej knižke. Dotýka sa všetkého, zaujímavých drahocenností, ktoré zdedila, rodinných tajomstiev a dokonca aj Facebooku, otvorene premýšľa, ako s ním naložiť. Hoci ide o vážnu tému, šarmantne a s nadhľadom sa zveruje so svojimi skúsenosťami, z ktorých dýcha životná múdrosť.

Život by sme si mali uľahčiť a užívať si ho, nie preplniť ho nepotrebnými vecami. Vyradiť veci, ktoré už nechcete, a zbaviť sa ich možno v akomkoľvek veku, ale je rozumné pustiť sa do toho radšej skôr ako neskôr, aby to za nás nemuseli urobiť iní. Veríme, že táto pôvabná knižka s praktickým návodom čitateľov zaujme a povzbudí ich, aby sa tešili z dlhého a pokojného života plného drobných radostí a potešenia. Ak sa vám páčilo Kúzelné upratovanie od Marie Kondo, táto kniha je ako stvorená pre vás, lebo rovnako nadchýna čitateľov po celom svete.

Viac informácií
Autor Magnussonová Margareta
Žáner osobný rozvoj / motivačná literatúra
EAN 9788022209175
Preklad Zuzana Angelovičová
Formát 125x195mm
Väzba pevná väzba s prebalom
Počet strán 120
Dátum vydania 27. 4. 2018
Back to Top