© VYDAVATEĽSTVO TATRAN

Konaj ako dáma, mysli ako muž (3. vydanie)

Konaj ako dáma, mysli ako muž (3. vydanie)

ČO SI MUŽI SKUTOČNE MYSLIA O LÁSKE, VZŤAHOCH, INTÍMNOSTIACH A VERNOSTI

STEVE HARVEY, americký moderátor celonárodne vysielanej Rannej šou Steva Harveyho, stretol počas dlhoročnej práce nespočetné množstvo žien, či už prostredníctvom rubriky svojho programu nazvanej „Jahodové listy“, alebo v priebehu ciest so svojimi komediálnymi programami. Mnohé z nich samostatne podnikajú, udržujú v dokonalom stave domácnosť s troma deťmi a zároveň zvládajú mnohé spoločenské aktivity. No keď ide o vzťahy, nevedia si predstaviť, čo motivuje mužov. Prečo? Podľa Steva preto, lebo sa radia s inými ženami, kým to, ako si nájsť a udržať partnera, im môže prezradiť len muž. V knihe Konaj ako dáma, mysli ako muž Steve zoznamuje ženy s mužským pohľadom a objasňuje pojmy a otázky, ako sú: - Deväťdesiatdňové pravidlo: Spoločnosť Ford ho vyžaduje od svojich zamestnancov. Mali by ste ho vyžadovať od svojho partnera? - Ako spoznať mamičkinho synáčika a čo, ak sa to vôbec dá, s tým môžeme urobiť. - Kedy ho zoznámiť s deťmi. A čo sa dá vyčítať z prvej interakcie medzi ním a vašimi deťmi. - Päť otázok, ktoré by mala mužovi položiť každá žena, aby vedela, ako vážne to s ňou myslí. Niekedy zábavnú, inokedy priamu knihu Konaj ako dáma, mysli ako muž si musíte prečítať, ak chcete pochopiť mužské poňatie vzťahov.

  • ISBN: 978-80-222-0785-0
  • EAN: 9788022207850
  • Počet strán: 176
  • Väzba: brožovaná väzba
  • Jazyk: slovenský
  • Formát: 140x210 mm
  • Dátum vydania: 11.3.2016
  • Žáner: MOTIVAČNA LITERATÚRA / Vzťahy

9,90 € Doporučená cena

O knihe

Nejestvuje pravdivejšie konštatovanie: muži sú jednoduchí. Najprv si osvojte túto skutočnosť, a potom všetko, čo sa o nás dozviete v tejto knihe, začne zapadať na miesto. Len čo sa s tým vyrovnáte, budete musieť pochopiť zopár základných právd: mužov poháňa to, čím sú, čo robia a koľko zarábajú. Nezáleží na tom, či je muž výkonný riaditeľ, podvodník alebo oboje, všetko, čo robí, sa filtruje cez jeho titul (čím je), ako ten titul získal (čo robí), a odmenu, ktorú dostáva za svoje úsilie (koľko zarába). Tieto tri veci vytvárajú základnú DNA mužnosti – tri výsledky, ktoré musí každý muž dosiahnuť, kým skutočne naplní svoj mužný osud. A kým muž, s ktorým chodíte, máte s ním intímne vzťahy alebo ste zaňho vydatá, nedosiahne svoj cieľ v týchto troch oblastiach, bude priveľmi zaneprázdnený na to, aby sa mohol sústrediť na vás.

„Pri úvahách o správnom partnerovi by ženy mali načúvať Stevovi Harveymu, ktorý odhaľuje množstvo skvelých informácií o mužoch. Je to viac, než vám zvyčajne povie priemerný muž. Steve Harvey to vraví na rovinu.“

Aretha Franklinová