© VYDAVATEĽSTVO TATRAN

GOGO – Chalan z internetu

GOGO – Chalan z internetu

GoGo patrí k hlavným „celebritám“ nastupujúcej generácie a je dôkazom toho, kam až to človek plný tvorivých síl môže dotiahnuť spomedzi štyroch stien svojej oranžovej detskej izby. Svoj príbeh zhrnul do pútavého rozprávania, v ktorom odhaľuje zákulisie svojej práce, úskalia, s ktorými sa musel vyrovnať, ale aj detaily z osobného života a ešte oveľa viac!

  • ISBN: 978-80-222-0770-6
  • EAN:
  • Počet strán: 190
  • Väzba: brožovaná väzba
  • Jazyk: slovenský
  • Formát: 129×198 mm
  • Dátum vydania: 2015

12,90 € Doporučená cena

O knihe

Youtuberi ovplyvňujú a udávajú tón mladej generácii, stávajú sa súčasťou ich života. Ich popularita je obrovská a denne získavajú množstvo odberateľov. Sú produktom dnešnej doby.

Prihovárajú sa širokému publiku zo súkromia svojich štúdií a musia ísť s dobou a zaujať, aby získali čo najviac zdielaní. Tento fenomén sa  rozšíril a udomácnil aj na Slovensku a dnes je najpopulárnejším youtuberom GoGoManTV. Rozprávanie o tom, ako skromne začínal a čo všetko musel prekonať, aby sa dostal až na samý vrchol, nájdeme v jeho knihe GOGO – Chlalan z internetu.

Bam… Čaute… tu… je… GoGo… pozdrav, ktorý pozná cez millión odberateľov. Kým sa dostal až sem, musel sa naučiť rozprávať s kamerou – teda vymyslieť a natočiť príbeh, ktorý by zabavil mnohotisícové masy. Je to drina, ale uspel, lebo mal pred očami Nikdy sa nevzdávaj! Jeho sympatické životné krédo – vždy sa zdokonaľovať v tom, čo robí a žiť naplno, kým sa darí.

Kniha upúta nielen podnetným obsahom, ale aj nápaditým grafickým dizajnom.

Recenzie

Výborná kniha, len toho GoGa tam nemuseli toľko spomínať. - denník ZME

Konečne máme čím podložiť grafikovi stôl. - časopis Mínus 9 nocí

Na to, že má poruchu, to chalan dotiahol ďaleko. Určite knihu odporúčame. - plátok Minulý Čas

Krásny cover, elegantný font, inovatívna grafika, no slabý obsah. – blog Frešresherš

Málo bicyklov. A miesto oranžovej by som dal zelenú. – športovec Peter S5gan