Doprava zadarmo od 20 € Osobný odber v Bratislave Rýchla preprava kuriérom Platba kartou
Novinky
Rileyová Lucinda
Levanduľová záhrada
19,90 €
Frenchová Erin
Hľadanie slobody
19,90 €
Kliesch Vincent
Šum smrti
15,90 €
Follett Ken
Nikdy
32,90 €
Lefteri Christy
Spev vtákov
19,90 €
Silvertonová Kate
Neposlušné deti neexistujú
16,90 €
Logan T.M.
Skvelý úlovok
16,90 €
Frazier Karen
Kryštály pre začiatočníkov
19,90 €
Bright Rachel
Veľryba, čo chcela viac
14,90 €
Drayová Stephanie
Ženy zo zámku Lafayette
29,90 €
Predpredaj
Nikdy sme tu neboli
Imunita
Námesačný
Vtedy v Hollywoode
Náš malý raj
Nikdy sme tu neboli
-20%
Bartz Andrea
Nikdy sme tu neboli
Znížená cena 14,30 € Bežná cena 17,90 €

PREDPREDAJ, kniha vychádza 20.05.2022. Strhujúci príbeh dvoch kamarátok, ktoré sa každoročne vydávajú spolu na dobrodružné dovolenky, spája v sebe exotiku, napätie aj fantastickú atmosféru bláznivého kolotoča udalostí. Pre tohtoročnú dovolenku si Kristen s Emily vybrali majestátne hory v Čile. Dej sa zamotáva, akonáhle Emily nájde kamarátku v hotelovej izbe s mŕtvym chlapcom, ktorý má rozbitú hlavu. A my zisťujeme, že takáto „nehoda“ nie je prvá v histórii ich priateľstva. Dynamický triler s mnohými dejovými zvratmi, nedôveryhodnými rozprávačkami a šokujúcim koncom neodložíte, kým sa nedozviete, na ktorej strane je vlastne pravda.

Imunita
-19%
Dettmer Philipp
Imunita
Znížená cena 26,50 € Bežná cena 32,90 €

PREDPREDAJ, kniha vychádza 31.05.2022.

Jedinečne ilustrovaný náhľad do sveta imunitného systému. Autor, populárny tvorca edukatívnych videí, využíva svoj overený rozprávačský štýl a čitateľom ponúka dobrodružný výlet krajinou ľudského tela a jeho obranyschopnosťou. Každá kapitola osvetlí iný aspekt imunológie vrátane obranných mechanizmov, akými sú protilátky a zápaly, ale aj hrozieb, ktoré pre nás predstavujú baktérie, alergény či rakovinotvorné bunky. Autor odhaľuje, ako sa parazity prepašujú do tela, ako fungujú vírusy a čo sa deje v rane, keď sa porežeme. Imunita je dôležitá, zábavná a hodnotná kniha, ktorá si nájde miesto v každej rodinnej knižnici.

Námesačný
-20%
Fitzek Sebastian
Námesačný
Znížená cena 12,70 € Bežná cena 15,90 €

PREDPREDAJ, kniha vychádza 06.06.2022.

Ako mladý muž trpel Leon Nader nespavosťou. V námesačnosti sa dokonca počas nočných výletov uchýlil k násiliu, kvôli čomu sa následne liečil na psychiatrii. Z liečebne ho prepustili ako vyliečeného, no jedného dňa, o niekoľko rokov neskôr, zmizne Leonova žena za záhadných okolností. Je možné, že jeho choroba opäť prepukla? Aby zistil, ako sa správa v spánku a či je možné, že má na zmiznutí manželky nejakú vinu, pripevní si na čelo pohybom aktivovanú kameru – to, čo ráno vidí na videu, prekračuje hranice jeho najtemnejšej predstavivosti...

Vtedy v Hollywoode
-20%
Tarantino Quentin
Vtedy v Hollywoode
Znížená cena 19,90 € Bežná cena 24,90 €

PREDPREDAJ, kniha vychádza 20.05.2022.

Ako je už z názvu zrejmé, ide o románovú verziu jeho posledného filmu Once a time in Hollywood. Tarantino nás zavedie späť do Hollywoodu roku 1969, kde zasadil rôzne príbehy svojich postáv. Je tu napríklad herec Rick Dalton, ktorý zúfalo bojuje o svoju kariéru. Po jeho boku kaskadér Cliff Booth, ktorý nemá najlepšiu povesť a rovnako trpí úpadkom „šéfovej“ kariéry. Autor ich príbeh spája so skutočne existujúcimi či historickými postavami, akými sú režisér Roman Polanski, herečka Sharon Tate či Charles Manson, vodca sekty a rocková hviezda.

Náš malý raj
-20%
Kaurin Marianne
Náš malý raj
Znížená cena 11,90 € Bežná cena 14,90 €

PREDPREDAJ, kniha vychádza 13.06.2022

Ina nemá na letné prázdniny žiadne plány. V posledný školský deň z nej však pred celou triedou vypadne, že sa chystá na niekoľkotýždňovú dovolenku k Stredozemnému moru. Netuší, prečo klame, a jej lož je čoraz väčšia a zamotanejšia. Navyše sa do jej susedstva nasťahoval nový spolužiak, ktorý ľahko zistí, že nikam neodcestovala. Príbeh o priateľstve, spoločenskom tlaku rovesníkov a sociálnych sietí a o zistení, že raj je možné nájsť aj na tých najmenej pravdepodobných miestach.

Kniha týždňa
Kde sa les dotýka hviezd
Kde sa les dotýka hviezd
-50%
Vanderahová Glendy
Kde sa les dotýka hviezd
Znížená cena 8,95 € Bežná cena 17,90 €

Magický príbeh o nádeji a sile lásky, ktorý vás chytí za srdce

Po bolestnej strate matky a vlastnom boji s rakovinou prsníka si chce Joanna Tealová dokázať, že ju nedávne útrapy nezlomili, a vráti sa k doktorandskému výskumu, ktorý sa zaoberá hniezdením vtákov vo voľnej prírode v americkom štáte Illinois. Vrhne sa do práce a venuje sa jej od svitu do mrku, až kým jej osamelú rutinu nenaruší príchod tajomného dieťaťa, ktoré sa objaví pri jej chate bosé a posiate modrinami.

Dievča tvrdí, že sa volá Ursa a prišlo z vesmíru, aby sa na Zemi stalo svedkom piatich zázrakov. Jo znepokojujú viditeľné znaky násilia na dieťati a keďže nevie, v akom domácom prostredí vyrastá, zdráhavo súhlasí s tým, aby u nej zostalo – aspoň dovtedy, kým sa nedozvie viac o jeho minulosti.

Jo požiada o pomoc osamelého suseda Gabriela Nasha a spoločne sa snažia vyriešiť záhadu tajomného vesmírneho dieťaťa. Čím viac času spolu trávia, tým viac otázok pribúda. Ako je možné, že dievča nielenže číta Shakespeara, ale mu aj rozumie? Prečo sa v jeho prítomnosti dejú samé pozitívne veci? A prečo Jo a Gabe prestali sledovať internetové stránky o nezvestných deťoch?

Hoci trojicu spája neuveriteľné puto, všetci vedia, že ich čakajú ťažké rozhodnutia. Ako sa leto schyľuje ku koncu a Ursa sa blíži k piatemu zázraku, začína ju dobiehať nebezpečná minulosť. Keď ju napokon dostihne, na povrch vyplávajú mnohé bolestné tajomstvá. Ďalší osud týchto troch ľudí poznajú iba hviezdy.

 
 
Back to Top