© VYDAVATEĽSTVO TATRAN

Štítna žľaza

Štítna žľaza

Skutočné príčiny a účinná liečba Hashimotovej tyreoiditídy, Gravesovej choroby, nespavosti, hypotyreózy, uzlov na štítnej žľaze a Epsteinovho-Barrovej vírusu.

Autor bestsellerov New York Times Medicínske médium a Liečivá sila potravín Odnepamäti sa objavujú správy o ľuďoch, ktorí majú mimoriadne schopnosti predstavujúce iné poznanie s takmer zázračnými schopnosťami. K nim patrí aj liečiteľ Anthony William – má neskutočný dar, vďaka ktorému zvolí ten najúčinnejší spôsob liečby. Svojimi radami a odporúčaniami pomohol tisíckam pacientov po celom svete vrátane filmových a rockových hviezd, miliardárov a profesionálních športovcov. Autor sa stal neoceniteľným zdrojom informácií aj pre lekárov, ktorí potrebujú pomoc pri riešení tých najťažších prípadov. Keď svoje vedomosti v roku 2015 sprístupnil čitateľskej verejnosti, razom sa stal jeden z najpredávanejších svetových autorov. Vo vydavateľstve Tatran vychádza Williamovi tretia kniha Medicínske médium: Štítna žľaza a pripravujeme štvrtú Medicínske médium: Pečeň. V roku 2015 vyšla jeho prvá kniha s príznačným názvom Medicínske médium, ktorý sa potom opakoval pri každej ďalšej publikácii. Hneď v prvej knihe nám autor odkrýva tajomstvá, ktoré sa ukrývajú za chronickými a záhadnými chorobami, a prináša účinné spôsoby ich liečby. V druhej knihe Medicínske médium: Liečivá sila potravín radí, ako zmeniť svoj život pomocou skrytej liečivej sily ovocia a zeleniny. V knihe o štítnej žľaze autor podáva informácie, s ktorými sa pacienti ešte nestretli, problémy osvetľuje z nového pohľadu a rovnako prináša aj nový pohľad na ich liečbu. Ak vás sužujú chronické zdravotné problémy, nie ste sami. Naopak, patríte medzi milióny ľudí trpiacich nevysvetliteľnými symptómami. Už sto rokov čakáme od lekárov bližšie vysvetlenia problémov štítnej žľazy, no tie stále neprichádzajú. Ani najväčší odborníci celkom nechápu, čo naozaj spôsobuje vaše utrpenie. Aj za rakovinou štítnej žľazy sa skrýva viac, ako nám tvrdia. Nemusíte podľahnúť zúfalstvu, ak už štítnu žľazu nemáte. Za ochorenie štítnej žľazy nemôže ani genetika. Dnešné diagnózy chorôb štítnej žľazy nevysvetľujú roky trápenia a boja so záhadnými symptómami. Nemusíte čakať ďalších 10, 20, 30 alebo viac rokov, kým medicína nájde skutočné odpovede. Nemali by ste už stráviť ani deň, nieto ešte desaťročie pripútaní na lôžko, prežívajúc zo dňa na deň s pocitom, že zdravie vám nikto nevráti.

  • ISBN: 978-80-222-0929-8
  • EAN: 9788022209298
  • Počet strán: 304
  • Väzba: tvrdá väzba
  • Jazyk: slovenský
  • Formát: 170x233 mm
  • Dátum vydania: 24.5.2018
  • Žáner: ALTERNATÍVNA MEDICÍNA/ Zdravá výživa

23,90 € Doporučená cena

O knihe

Štítna žľaza je dnes pálčivou témou na poli zdravia. Všetky generácie od dospelých a ich rodičov cez mladých až po deti, čoraz viac ľudí, najmä žien, počúva, že za ich únavu, priberanie, otupenosť mozgu, problémy s pamäťou, bolesti, tŕpnutie a necitlivosť, nespavosť, vypadávanie vlasov, návaly tepla, precitlivenosť na teploty, zápchu, nafukovanie, úzkosť, depresiu, búšenie srdca, stratu libida, nepokojné nohy a mnoho ďalších problémov môže práve štítna žľaza. Všetci by preto radi vedeli, ako sa vymaniť z jej vplyvu.

            Hoci sa štítnej žľaze dostáva stále viac pozornosti, jej symptómy nemiznú a chorí sa neuzdravujú. Diagnózy ako Hashimotovatyreoiditída alebo hypotyreóza nevysvetľujú rad zdravotných ťažkostí, ktorými pacienti trpia. Nikto si totiž nevšíma zásadný problém: problém so štítnou žľazou nie je skutočným pôvodcom choroby. Problémy štítnej žľazy sú len jedným z príznakov niečoho väčšieho ako táto malá žľaza na krku. Ide o čosi, čo je rozšírené v celom tele, o čosi invazívne, čo má na svedomí nekonečný zoznam symptómov a ochorení, ktoré sa pripisujú štítnej žľaze.

            V knihe Medicínske médium: Štítna žľaza prináša médium Anthony William revolučný pohľad na epidémiu ochorení štítnej žľazy. Povzbudzuje čitateľov, aby sa sami stali odborníkmi na svoju štítnu žľazu. Podrobne vysvetľuje, kde je hlavný problém, ako aj to, čo sa skrýva za zápalom, autoimunitnými ochoreniami a množstvom ďalších symptómov a chorôb. Nakoniec im poskytuje návody, ako si môžu zmeniť život, zachrániť štítnu žľazu a prinavrátiť si zdravie a vitalitu. Anthony pristupuje k problematike  ako doposiaľ nikto iný a prináša skutočné výsledky, čo  dosvedčia aj milióny jeho fanúšikov a nasledovateľov.

 

TRETIA KNIHA ZO SÉRIE MEDICÍNSKE MÉDIUM

 

Ak vás sužujú chronické zdravotné problémy, nie ste sami. Naopak, patríte medzi milióny ľudí trpiacich nevysvetliteľnými symptómami chorôb, ktoré lekárske komunity začali spájať so štítnou žľazou. Rovnako ako oni, aj vy by ste radi poznali skutočnú pravdu o štítnej žľaze.

 

Už sto rokov čakáme od lekárov bližšie vysvetlenia problémov štítnej žľazy, no tie stále neprichádzajú. Ani  najväčší odborníci totiž zatiaľ celkom nechápu, čo naozaj spôsobuje vaše utrpenie. Diagnóza Hashimotovatyreoiditída neznamená, že telo napáda samo seba. Aj za rakovinou štítnej žľazy sa skrýva viac, ako nám tvrdia. Nemusíte podľahnúť zúfalstvu, ak už štítnu žľazu nemáte. Za ochorenie štítnej žľazy nemôže ani genetika. Dnešné diagnózy chorôb štítnej žľazy nevysvetľujú roky trápenia a boja so záhadnými symptómami.

 

Nemusíte čakať ďalších 10, 20, 30 alebo viac rokov, kým medicína nájde skutočné odpovede. Nemali by ste už stráviť ani deň, nieto ešte desaťročie pripútaní na lôžko, prežívajúc zo dňa na deň s pocitom, že zdravie vám nikto nevráti.

 

Za natoľko rozšírenými chorobami štítnej žľazy, ktoré nás v súčasnosti sužujú, je oveľa viac, než sme doposiaľ objavili. V tejto knihe si prečítate informácie, ktoré nepripomínajú nič, čo ste už počuli. Je načase, aby ste získali kontrolu nad svojím zdravím a stali sa odborníkom na štítnu žľazu. Okrem iného sa dozviete o skutočných príčinách a účinnej liečbe desiatok symptómov a ochorení, ako sú:

 

-          bolesti

-          úzkosť a depresia

-          autoimunitné ochorenia

-          otupenosť mozgu a neschopnosť sústrediť sa

-          rakovina

-          Epsteinov-Barrovej vírus

-          tehotenské komplikácie

-          únava

-          mononukleóza

-          fibromyalgia a chronický únavový syndróm

-          rednutie a vypadávanie vlasov

-          Hashimotovatyreoiditída

-          bolesti hlavy a migréna

-          búšenie srdca

-          závraty

-          hypertyreóza

-          hypotyreóza

-          symptómy menopauzy

-          nevysvetliteľné priberanie

-          poruchy spánku

-          tŕpnutie a necitlivosť

Recenzie

„Keď  som si prečítala knihu Medicínske médium: Štítna žľaza,  rozšírila som  svoj prístup k liečbe  pacientov štítnej žľazy a sledujem úžasné, uspokojujúce a radostné výsledky.“

Z  predslovu Prudence Hallovej, M.D., zakladateľky a vedúcej lekárky zdravotnej inštitúcie The Hall Center

Ukážka z knihy